Theta Healing

Odhaluje přesvědčení, která již neslouží a uvolňuje místo pro nové a zářící

Co je Theta Healing ?

ThetaHealing® je velmi jemná, účinná a rychlá léčebná metoda, která využívá nízkou frekvenci mozkových vln – Theta (4-8 Hz) a napojení na univerzální energii tvoření – Zdroj.
Metoda, která dokáže pomocí energetického čtení a navnímání odhalit skryté energetické vzorce, postoje, přesvědčení, které brání člověku se otevřít do větší laskavosti, přijetí a otevření se úspěchu a hojnosti.  
Zároveň dokáže člověku nabídnout možnost se propojit s pocity a postoji, které mu pomohou se s větší rozhodností a jasností postavit svým každodenním situacím.

S čím Vám může theta sezení pomoci

 • zpracovat a přenastavit přesvědčení, které nám brání prožívat to, po čem toužíme
 • pocítit bezpodmínečnou lásku
 • rozpustit strachové modely a emocionální bloky
 • uvolnit rodová přesvědčení
 • rozvinout potenciál dané osobnosti
 • stáhnout neznámé či neosvojené pocity
 • harmonizovat čakry
 • kontaktovat člověka s jeho duchovními průvodci a strážnými anděly
 • odvést zbloudilé duše a jiné entity
 • zrušit kletby, energetické útoky a očistit od negativní energie
 • provést energetické oddělení od osob z minulých vztahů
 • aktivovat DNA a mnoho dalšího…

Jak probíhá sezení / konzultace

Na počátku sezení probíhá s klientem rozhovor o tématech, která chce řešit. Posléze se vědomě vstupuje do meditačního stavu Theta. Vše se děje s klientovým souhlasem včetně naladění se - načtení jeho energetického pole. Následně po zjištění blokujících přesvědčení nebo příčin problému je možné provést přenastavení pomocí energie stvoření - Stvořitele (Zdroj). Součástí sezení může být také svalový test, skrze který se prověřuje systém přesvědčení a následná  změna. Počet sezení je zcela individuální a záleží i na klientovi, kolik témat si přináší. Změny, ale bývají znát už po prvním sezení.

Theta sezení je možné mít v délce 1h, 1,5 h , 2h, dle toho se odvíjí i cena. Je ho možné zažít na živo / osobně - Praha, Pardubice, Olomouc nebo přes whats up, google meet, fb hovor, signal či telegram, nebo obyčejně jako telefoní hovor.

Na první sezení je dobré udělat přípravu tak, abychom Váš čas využili na maximum a mělI jste již z první společné práce co nejlepší výsledky. 

Před sezením: Promyslete si prosím a připravte jedno nejdůležitější téma, na kterém chcete pracovat. Dopřejte si pokud možno dostatek kvalitního spánku, je důležité, aby byl Váš mozek odpočinutý. Od rána je dobré pít dostatek vody, aby v těle fungovala biochemie a proudila energie.

Po sezení: si pokud možno dopřejte klidnější, odpočinkovější režim, ať se mohou změny energií dobře integrovat, je možné, že si budete potřebovat po sezení lehnout, nebo jít na procházku. Připravte si pohodlné místo, kde Vás nebude nikdo vyrušovat a také vodu na pitný režim v průběhu terapie.

Vámi vybraný čas respektuji, je však možné, že Vámi vybrané téma se ukáže, co se šíře, časově náročnější. V tom případě je dobré si říci na začátku, jak v takovém případě pokračovat - téma ukončit, ať to vyjde, jak to vyjde, nebo plně dokončit v nastaveném čase. Připravuji i balíčky sezení, tady je výhodou práce, která jde více do hloubky.

Konzultace / sezení není náhradou za lékařskou péči.

 Já a Theta Healing

ThetaHealing® ke mně přišel od kamarádky, která jej popsala před a po. Chvíli jsem váhala a pak zvědavě nakoukla. Od té doby (jaro 2019) jsem absolvovala šest základních kurzů (Basic, Advanced, Dig Deeper, Hojnost, Ty a Zdroj a třítýdenní Intuitivní anatomii) a zároveň asistovala asi na šestnácti dalších kurzech. Každý byl jiný, byť se názvy opakovaly. Mezi mé učitele patří, kromě již zaběhnuté praxe, Arrameia Auraire ARAISS, Indra Silar a James Dove.  

vaše SDÍLENÍ - Theta Healing

Achmeer je mojím sprievodcom a svetlonosom na ceste vlastnou temnotou už viac ako rok. Od kedy som sa rozhodla žiť svoj život, musela som sa vypriadať s vlastnou minulosťou. Spoločne s Achmeer to postupne ide a ja dokážem vnímať mnohé bolestivé situácie s vďakou a láskou a aj s jej pomocou tak rozpoznávať odkazy, ktoré sú v nich ukryté a vďaka ktorým sa kvalita môjho života zlepšuje. Je to cesta v jemnosti k radosti. Len vo vlastných bolestiach, strachoch a tieňoch sa človek sám ľahko stratí. Achmeer a jej múdrosť, neskutočná ľahkosť a radosť s ktorou pracuje boli a sú pre mňa vzácnosti. Achmeer je sprievodca ktorý vedie tak aby som mala ja svoje oči a hlavne srdce otvorené a dokázala sama svietiť na svojej ceste životom."
Janka KociánováTanečnice a malířka
Lena Achmeer je jednou z nejlepších soulmentorek, se kterou jsem měla tu čest a štěstí spolupracovat a hlavně, mou nejoblíbenější 🙂 session je vždy příjemná, v radosti, je to vše krásné . . . Leno, z celého srdce Ti děkuji za zázraky, které se dějí v mém životě v průběhu našeho spolutvoření.
Šárka VáclavíkováMilovnice koní a máma dvou bezva kluků

Ceník - Thetahealing®

Theta Helaing 1 hodina
1 800 Kč
1,5 hodiny
2 600 Kč
2 hodiny
3 000 Kč
Jak to vyjde, tak to vyjde (balíčky, bártr)
individuální cena

Přihláška či Sdílení

Jaké koliv dotazy, otázky či reakce na službu 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.